O nas

Wraz z rozwojem technologii, zmienia się oblicze rynku muzycznego. Umiejętne używanie dostępnych narzędzi jest jednym z warunków osiągnięcia sukcesu każdego artysty. Jednak, jak zapewne wiesz, to nie zawsze wystarcza oraz wymaga czasu, który jako twórca chciałbyś poświęcić na to co robisz najlepiej – pisanie muzyki, czy granie koncertów.

Nasza firma oferuje pomoc dla wszystkich artystów, którzy chcą zaistnieć na dynamicznie rozwijającym się rynku muzycznym. Dla wszystkich tych, którzy chcieliby zoptymalizować swój czas oferujemy szeroki zakres usług, z których możecie korzystać zarówno w pełnym jak i ograniczonym zakresie. Do wyboru jest kilka opcji współpracy, do wszystkich naszych klientów podchodzimy indywidualnie.

Jesteśmy na bieżąco z nowymi formami promocji, posiadamy aktualne bazy kontaktów do dziennikarzy muzycznych, wytwórni oraz organizatorów koncertów zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Posiadamy szerokie i udokumentowane doświadczenie w pracy z artystami. Jeśli więc czujesz, że przyda Ci się nasza pomoc – wyciągamy do Ciebie rękę.

 

hand2band crew

Damian Ekman